Thompson

Menu
Kdo jsme

Profil společnosti

úvod / Kdo jsme / Profil společnosti

Jsme společností působící v oblasti lidských zdrojů. Podle české legislativy jsme agenturou práce s povolením Úřadu práce ČR s oprávněním poskytovat zprostředkování zaměstnání a služby s tím spojené v souladu se zákonem o zaměstnanosti.

Poskytujeme řešení pro nábor zaměstnanců, agenturní zaměstnávání, projekty aktivní politiky zaměstnanosti a profesní vzdělávání.
Vedle toho poskytujeme služby poradenské a konzultační v oblasti trhu práce a další činnosti metodické a podpůrné v oblasti řízení lidských zdrojů a personální služby zaměstnavatelů.

Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní služby v oblasti řízení lidských zdrojů u zaměstnavatelů na straně jedné a na straně druhé zajistit zájemcům o zaměstnání takové zaměstnání, které odpovídá jejich kvalifikačním a osobnostním předpokladům.

Jsme plzeňští patrioti, tak jako nám chutná plzeňské pivo, máme rádi plzeňskou historii i současnost, fandíme plzeňským fotbalistům, hokejistům a dalším sportovcům, máme „slabost“ i pro plzeňské zaměstnavatele. Sídlo centrály společnosti máme již více jak dvacet let na stejné plzeňské adrese.