Thompson

Menu

Aktuality

úvod / Aktuality

Aktuality

Stravenkový paušál

Od začátku roku lze vedle poskytování stravenek poskytovat stravenkový paušál, tedy příspěvek na stravování poskytovaný v penězích. Pro zaměstnavatele jednodušší administrativně a levnější řešení. Pro zaměstnance odpadají komplikace s placením stravenkami a různými limity v jednotlivých provozovnách. Blíže v tiskové zprávě Ministerstva financí ČR na webové stránce ministerstva. Naše společnost po dohodě s jednotlivými uživateli ihned od měsíce ledna přejde na toto pro všechny lepší řešení.

 

11.1. 2021

Brigády v obchodní síti...

Po celé České republice organizujeme brigády v obchodní síti, tedy v převážně v hyper- a supermarketech. Ponejvíce se o jedná o pozice asistentů prodeje, výpomoce v doplňování zboží, obsluhy pokladen a činnosti v přípravě a expedici zboží z internetových obchodů. Poptávka po brigádnících je poměrně hodně rozkolísaná, ale dá se očekávat zejména v době prázdnin zvýšení zájmu obchdů o brigádnickou výpomoc. Aktuální informace k nabídce brigád ve Vašem regionu získáte na tel. číslech 377459026, 724981957 a 601104527. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

14.6. 2021

Brigády ve výrobách...

...organizujeme převážně na Plzeňsku v různých výrobních provozech. Většinou je ze strany zaměstnavatelů požadavek na odpracování minimálně čtyř týdnů vcelku, v řadě případů to bude ve dvousměnném nebo třísměnném provozu. Bližší informaci Vám podá kolega Marek tel. 777555886.

15.6. 2021