Thompson

Menu
Hledám práci

Projektový technolog

úvod / Hledám práci / Detail nabidky

Podrobnosti o nabízené pozici

Pracoviště: Nýřany

|

Mzda: Smluvní mzda

Popis prac. místa Tvorba a udržování technologických postupů, stanovování norem spotřeby času, kalkulace cen nových zakázek, koordinace zvyšování efektivity výroby, komunikace a spolupráce s konstruktéry, obchodníky a výrobou.
Typ pracovněprávního vztahu Hlavní pracovní poměr
Pracovní doba Jednosměnný provoz
Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření, praxe ve strojírenské výrobě na pozici technologa vítána, zodpovědnost a časovou flexibilitu, znalost NJ nebo AJ  výhodou nikoli podmínkou, znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Zajímavou práci ve kmenovém stavu přímého zaměstnavatele s možností dalšího odborného růstu. Pracovní smlouvu na dobu neurčitou. 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovním a životním výročí, závodní stravování, možnost dalšího rozvoje a vzdělávání.

Kontaktujte Marka Gundzika na tel. +420 777555886 (e-mail: job2@thompson-pm.cz) a nebo vyplňte tento kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Zadaná data využíváme pouze pro konktakt s Vámi a nejsou předávána žádné třetí straně bez Vašeho výslovného souhlasu. Podrobněji v "Prohlášení o ochraně osobních údajů"

Další nabídky

Skladník v logistické společnosti

Pracoviště: Kostelec u stříbra
| Mzda: Od 25.000 Kč
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Asistent nákupu ve strojírenské výrobní společnosti

Pracoviště: Holoubkov
| Mzda: Smluvní mzda
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Operátor výroby stavebních komponentů

Pracoviště: Plzeň
| Mzda: Od 150 Kč / hod.
|

Top
Hlavní pracovní poměr
Všechny nabízené pracovní pozice