Thompson

Menu
Hledám práci

PLC programátor

úvod / Hledám práci / Detail nabidky

Podrobnosti o nabízené pozici

Pracoviště: Kaznějov

|

Mzda: Smluvní mzda

Popis prac. místa Návrhy a tvorba řídících částí výrobních zařízení, testerů a jednoúčelových přípravků, návrhy automatizačních obvodů a optimalizace jejich funkcí. Podpora a optimalizace výrobního procesu.
Typ pracovněprávního vztahu Hlavní pracovní poměr
Pracovní doba Jednosměnný provoz
Požadujeme Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání – elektrotechnického směru (není podmínkou). Znalost elektrotechniky a automatizační techniky, znalost pneumatických pohonů výhodou. Zkušenosti s programováním PLC a programovatelných relé (Simatic S7, Logo). Vyhláška 50/1978 Sb. § 5 a vyšší (není podmínkou, možnost absolvování školení u zaměstnavatele). ŘP sk. B. Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni - vstupní pohovor proběhne v cizím jazyce.
Nabízíme Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti. Jednosměnný provoz s flexibilní pracovní dobou. Motivační mzdové ohodnocení s řadou zajímavých benefitů.

Kontaktujte Miroslava Tomanu na tel. +420 606462473 (e-mail: job7@thompson-pm.cz) a nebo vyplňte tento kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Zadaná data využíváme pouze pro konktakt s Vámi a nejsou předávána žádné třetí straně bez Vašeho výslovného souhlasu. Podrobněji v "Prohlášení o ochraně osobních údajů"

Další nabídky

Operátor výroby stavebních komponentů

Pracoviště: Plzeň
| Mzda: Od 150 Kč / hod.
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Operátor ve výrobě v oboru automotive

Pracoviště: Přeštice
| Mzda: Od 32.000 Kč
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Svářeč CO2

Pracoviště: Žebrák
| Mzda: Od 26.000 Kč
|

Hlavní pracovní poměr
Všechny nabízené pracovní pozice