Thompson

Menu
Hledám práci

Směnový elektrikář

úvod / Hledám práci / Detail nabidky

Podrobnosti o nabízené pozici

Pracoviště: Rakovník

|

Mzda: Smluvní mzda

Popis prac. místa Provozování elektrických systémů a zařízení v závodě, podpora provozu - řešení vzniklých problémů, opravy a údržba elektrických prvků, účast na instalaci nových technologií,součinnost s dodavateli v daném oboru, vedení evidence a administrativy.
Typ pracovněprávního vztahu Hlavní pracovní poměr
Pracovní doba 2 směny
Požadujeme Vzdělání v oboru elektro, platná zkouška §5 vyhlášky 50 s praxí odpovídající možnosti rozšíření na §6 a 7, orientace v technické dokumentaci (E-Plan, AutoCAD), práce s logickými automaty, uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office) – technické využití PC výhodou, znalost anglického jazyka výhodou.
Nabízíme Pracovní poměr na dobu neurčitou u přímého zaměstnavatele. Velmi dobré platové podmínky, zaměstnanecké výhody, 5 týdnů dovolené, vysoký příspěvek na stravu, životní a úrazové pojištění hrazené společností, výrobky společnosti za výrazně nižší ceny, dlouhodobou perspektivu zajímavé práce v mezinárodní firmě, nadstandardní příspěvek na penzijní spoření a řadu dalších zaměstnaneckých výhod.

Kontaktujte Miroslava Tomanu na tel. +420 606462473 (e-mail: job7@thompson-pm.cz) a nebo vyplňte tento kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Zadaná data využíváme pouze pro konktakt s Vámi a nejsou předávána žádné třetí straně bez Vašeho výslovného souhlasu. Podrobněji v "Prohlášení o ochraně osobních údajů"

Další nabídky

Operátor výroby stavebních komponentů

Pracoviště: Plzeň
| Mzda: Od 150 Kč / hod.
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Operátor ve výrobě v oboru automotive

Pracoviště: Přeštice
| Mzda: Od 32.000 Kč
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Svářeč CO2

Pracoviště: Žebrák
| Mzda: Od 26.000 Kč
|

Hlavní pracovní poměr
Všechny nabízené pracovní pozice