Thompson

Menu
Hledám práci

Operátor výroby plastových dílů

úvod / Hledám práci / Detail nabidky

Podrobnosti o nabízené pozici

Pracoviště: Plzeň

|

Mzda: Od 25.000 Kč

Popis prac. místa Do pracovního týmu hledáme šikovnou posilu na pozici operátor/ka výroby plastových dílů. Vaší pracovní náplní bude dočišťování a kompletace plastových výrobků na finální lince, práce na dvousměnný provoz.
Pro prac. v Plzni přijmeme nové kolegy s orientací ve výrobní výkresové dokumentaci a schopností pracovat s ručním nářadím. Předchozí praxe jako zámečník nebo truhlář výhodou. Mzda od 26.000 Kč, prémie, přísp. na stravování a dopravu, možnost přivýd. přesčas. prací. Poskytujeme týdenní zálohy na mzdu a příp. pomoc s ubytováním. Dvousměnný provoz.Pro prac. v Plzni přijmeme nové kolegy s orientací ve výrobní výkresové dokumentaci a schopností pracovat s ručním nářadím.
Typ pracovněprávního vztahu Hlavní pracovní poměr
Pracovní doba Dvousměnný provoz
Požadujeme Základní manuální zručnost, zájemce zaučíme.
Nabízíme Mzda od 25 000 Kč/měsíc + zákonné příplatky, stravenkový paušál, možnost záloh a zajištění ubytování. Práce je vhodná pro muže i ženy, vhodné i pro páry.

Kontaktujte Marka Gundzika na tel. +420 777555886 (e-mail: job2@thompson-pm.cz) a nebo vyplňte tento kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Zadaná data využíváme pouze pro konktakt s Vámi a nejsou předávána žádné třetí straně bez Vašeho výslovného souhlasu. Podrobněji v "Prohlášení o ochraně osobních údajů"

Další nabídky

Letovač - páječ

Pracoviště: Nýřany
| Mzda: Od 33.000 Kč
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Obsluha lisu v kovovýrobě

Pracoviště: Plzeň
| Mzda: Od 30.000 Kč
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Svářeč CO2

Pracoviště: Plzeň
| Mzda: 34.000 až 40.000 Kč
|

Top
Hlavní pracovní poměr
Všechny nabízené pracovní pozice