Thompson

Menu
Hledám práci

Technolog senior

úvod / Hledám práci / Detail nabidky

Podrobnosti o nabízené pozici

Pracoviště: Nýřany

|

Mzda: Smluvní mzda

Popis prac. místa Odpovědnost za tvorbu kalkulací, pracovních postupů - standardizace, strukturování, zpracování zpětné vazby, vyhodnocení apod. Vedení a řízení týmu cca 10ti technologů Spolupráce s útvarem prodeje v nabídkovém řízení Tvorba dokumentace k novým projektům Změnové řízení Sledování úspor v projektech
Typ pracovněprávního vztahu Hlavní pracovní poměr
Pracovní doba Pružná prac. doba
Požadujeme SŠ nebo VŠ technického směru Prokazatelnou praxi v oboru minimálně 3 roky Pokročilou znalost MS EXCEL VÝHODOU pro Vás bude: znalost AJ nebo NJ, praxe na obdobné pracovní pozici Samostatnost, odpovědnost za svěřenou práci
Nabízíme Stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí Finanční ohodnocení dle zkušeností a získané praxe Odpovědnou práci Pracovní smlouvu na dobu neurčitou Zaměstnanecké benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Kontaktujte Miroslava Tomanu na tel. +420 606462473 (e-mail: job7@thompson-pm.cz) a nebo vyplňte tento kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Zadaná data využíváme pouze pro konktakt s Vámi a nejsou předávána žádné třetí straně bez Vašeho výslovného souhlasu. Podrobněji v "Prohlášení o ochraně osobních údajů"

Další nabídky

Provozní elektrikář

Pracoviště: Přeštice
| Mzda: Od 35 000 Kč
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Seřizovač vstřikovacích lisů

Pracoviště: Přeštice
| Mzda: Od 35 000 Kč
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Operátor výroby stavebních komponentů

Pracoviště: Plzeň
| Mzda: Od 150 Kč / hod.
|

Top
Hlavní pracovní poměr
Všechny nabízené pracovní pozice