Thompson

Menu
Hledám práci

Personalista - specialista SAP

úvod / Hledám práci / Detail nabidky

Podrobnosti o nabízené pozici

Pracoviště: Plzeň

|

Mzda: Smluvní mzda

Popis prac. místa Vaším úkolem bude zpracování a údržba dat a nastavování procesů a systému SAP (mzdový a HR modul), příprava a zpracování statistik a analýz, reporting, příprava podkladů pro zpracování mezd, kontrola a zpracování docházky a další personální činnosti v rámci zastupování.
Typ pracovněprávního vztahu Hlavní pracovní poměr
Pracovní doba Jednosměnný provoz
Požadujeme Vzdělání: SŠ (VŠ), dobrá znalost systému SAP, práce s PC (Excel, Word, Power Point), NJ – komunikativně, znalosti a zkušenosti v oblasti personalistiky, znalost zákoníku práce.
Nabízíme Zajímavou a perspektivní práci ve kmenovém stavu stabilní zavedené společnosti, denní využití a rozvoj znalostí cizích jazyků, mobilní telefon, finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem, náborová odměna ve výši Kč 17.000,-, příspěvek na stravenky (hodnota stravenky Kč 115,-), 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké výhody a benefity (firemní jazykový kurz, caffeterie, atd.), výborná dostupnost MHD.

Kontaktujte Miroslava Tomanu na tel. +420 606462473 (e-mail: job7@thompson-pm.cz) a nebo vyplňte tento kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Zadaná data využíváme pouze pro konktakt s Vámi a nejsou předávána žádné třetí straně bez Vašeho výslovného souhlasu. Podrobněji v "Prohlášení o ochraně osobních údajů"

Další nabídky

Operátor výroby stavebních komponentů

Pracoviště: Plzeň
| Mzda: Od 150 Kč / hod.
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Operátor ve výrobě v oboru automotive

Pracoviště: Přeštice
| Mzda: Od 32.000 Kč
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Svářeč CO2

Pracoviště: Žebrák
| Mzda: Od 26.000 Kč
|

Hlavní pracovní poměr
Všechny nabízené pracovní pozice