Thompson

Menu
Hledám práci

Zástupce vedoucího prodejny

úvod / Hledám práci / Detail nabidky

Podrobnosti o nabízené pozici

Pracoviště: Stříbro

|

Mzda: Od 30.500 Kč

Popis prac. místa Budete odpovědná/ý za svěřenou prodejnu v době nepřítomnosti vedoucí/ho prodejny, objednáte zboží a zajistíte jeho správné umístění na prodejně, zodpovídáte za kvalitu a čerstvost zboží pro naše zákazníky, budete se podílet na zaškolení nových kolegů a budete obsluhovat zákazníky na pokladně a často s nimi komunikovat.
Typ pracovněprávního vztahu Hlavní pracovní poměr
Pracovní doba 37,5 hod. týdně
Požadujeme

Vstřícné a příjemné chování, schopnost vést a motivovat tým, rychlé a správné reakce na potřeby zákazníků, spolehlivost a zodpovědnost, základní znalost práce na PC, SŠ vzdělání (maturita/výuční list).

Výhodou bude Vaše zkušenost z obchodu.

Vše ostatní vás v rámci zaškoleníme a naučíme.

Nabízíme Pracovní poměr na dobu neurčitou u přímého zaměstnavatele. Kvartální odměny. Příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené (5 dnů navíc již od nástupu), stravenky v hodnotě 90,- Kč, nadstandardní příplatek 30 % za práci v neděli, vánoční poukázky v hodnotě 2000,- Kč.

Kontaktujte Hanku Horákovou na tel. +420 724981957 (e-mail: job4@thompson-pm.cz) a nebo vyplňte tento kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Zadaná data využíváme pouze pro konktakt s Vámi a nejsou předávána žádné třetí straně bez Vašeho výslovného souhlasu. Podrobněji v "Prohlášení o ochraně osobních údajů"

Další nabídky

Operátor výroby stavebních komponentů

Pracoviště: Plzeň
| Mzda: Od 150 Kč / hod.
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Operátor ve výrobě v oboru automotive

Pracoviště: Přeštice
| Mzda: Od 32.000 Kč
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Svářeč CO2

Pracoviště: Žebrák
| Mzda: Od 26.000 Kč
|

Hlavní pracovní poměr
Všechny nabízené pracovní pozice