Thompson

Menu
Hledám práci

Elektronik

úvod / Hledám práci / Detail nabidky

Podrobnosti o nabízené pozici

Pracoviště: Kaznějov

|

Mzda: Smluvní mzda

Popis prac. místa Návrhy a údržba elektronických zařízení (zkouška obvodu, funkční testy), v případě profilace kandidáta také programování. Návrhy plošných spojů. Analýza chyb a poruch elektronických modulů. Údržba a zdokonalování elektronických výrobních zařízení (PLC, Raspberry-PC, DMC, RFID-Scannery, jednoúčelové přípravky). Podpora a optimalizace výrobního procesu.
Typ pracovněprávního vztahu Hlavní pracovní poměr
Pracovní doba Jednosměnný provoz
Požadujeme Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání – elektrotechnického směru (není podmínkou). Znalost elektrotechniky a programování. Vyhláška 50/1978 Sb. § 5 a vyšší (není podmínkou, možnost absolvování školení u zaměstnavatele). ŘP sk. B. Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny - vstupní konzultace proběhne v jednom z těchto jazyků.
Nabízíme Jednosměnný režim práce, flexibilní pracovní doba. Zajímavé uplatnění s motivační mzdou možností odborného a kariérního růstu, 5 týdnů dovolené, další benefity a bonusy.

Kontaktujte Miroslava Tomanu na tel. +420 606462473 (e-mail: job7@thompson-pm.cz) a nebo vyplňte tento kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Zadaná data využíváme pouze pro konktakt s Vámi a nejsou předávána žádné třetí straně bez Vašeho výslovného souhlasu. Podrobněji v "Prohlášení o ochraně osobních údajů"

Další nabídky

Operátor výroby stavebních komponentů

Pracoviště: Plzeň
| Mzda: Od 150 Kč / hod.
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Operátor ve výrobě v oboru automotive

Pracoviště: Přeštice
| Mzda: Od 32.000 Kč
|

Top
Hlavní pracovní poměr

Svářeč CO2

Pracoviště: Žebrák
| Mzda: Od 26.000 Kč
|

Hlavní pracovní poměr
Všechny nabízené pracovní pozice