Thompson

Menu

Detail aktuality

úvod / Detail aktuality

Brigády ve výrobách...

...organizujeme převážně na Plzeňsku v různých výrobních provozech. Většinou je ze strany zaměstnavatelů požadavek na odpracování minimálně čtyř týdnů vcelku, v řadě případů to bude ve dvousměnném nebo třísměnném provozu. Bližší informaci Vám podá kolega Marek tel. 777555886.

15.6. 2021

Další aktuality

Stravenkový paušál

Od začátku roku lze vedle poskytování stravenek poskytovat stravenkový paušál, tedy příspěvek na stravování poskytovaný v penězích. Pro zaměstnavatele jednodušší administrativně a levnější řešení. Pro zaměstnance odpadají komplikace s placením stravenkami a různými limity v jednotlivých provozovnách. Blíže v tiskové zprávě Ministerstva financí ČR na webové stránce ministerstva. Naše společnost po dohodě s jednotlivými uživateli ihned od měsíce ledna přejde na toto pro všechny lepší řešení.

 

11.1. 2021

Brigády v obchodní síti...

Po celé České republice organizujeme brigády v obchodní síti, tedy v převážně v hyper- a supermarketech. Ponejvíce se o jedná o pozice asistentů prodeje, výpomoce v doplňování zboží, obsluhy pokladen a činnosti v přípravě a expedici zboží z internetových obchodů. Poptávka po brigádnících je poměrně hodně rozkolísaná, ale dá se očekávat zejména v době prázdnin zvýšení zájmu obchdů o brigádnickou výpomoc. Aktuální informace k nabídce brigád ve Vašem regionu získáte na tel. číslech 377459026, 724981957 a 601104527. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

14.6. 2021