Thompson

Menu

Detail aktuality

úvod / Detail aktuality

Superhrubá mzda končí...

Sněmovna na včerejším nočním jednání schválila zrušení superhrubé mzdy. Zároveň ponechala sazbu daně z příjmu fyzických osob na úrovni 15 %, což je faktické a poměrně výrazné snížení daně z příjmu. K tomu se ještě zvyšuje odečitatelná položka - sleva daně na poplatníka. Takže do začátku roku poměrně příznivé zprávy pro zaměstnance. Z hlediska zaměstnavatele nelze pominout efekt zjednodušení a zpřehlednění mzdového systému.

20.11. 2020

Další aktuality

Nouzový stav

Vláda české republiky vyhlašuje od pondělí 5.10. nouzový stav v souvislosti s vývojem situace v šíření koronaviru. Kancelář naší společnosti je plně funkční. Posílili jsme naše možnosti pro on-line komunikaci se zaměstnanci a zákazníky. Doporučujeme omezit fyzický kontakt a řešení všech požadavků pokud možno elektronickou cestou. Pro výplaty mezd a záloh upřednostňujeme bezhotovostní způsob plateb. Tak, prosím, dodržujme všechna doporučení k zamezení šíření viru a za celý tým společnosti přejeme všem pevné zdraví.

3.10. 2020

Brigády, brigády, brigády....

Aktuálně obsazujeme brigády ve více lokalitách po celé ČR. Aktuální nabídku brigád sledujte také na našem facebooku a profilech našich konzultantů Hanka Thompson a Dan Thompson a nebo volejte centrální informační linku 377459026.

27.10. 2020