Thompson

Menu

Detail aktuality

úvod / Detail aktuality

Nouzový stav

Vláda české republiky vyhlašuje od pondělí 5.10. nouzový stav v souvislosti s vývojem situace v šíření koronaviru. Kancelář naší společnosti je plně funkční. Posílili jsme naše možnosti pro on-line komunikaci se zaměstnanci a zákazníky. Doporučujeme omezit fyzický kontakt a řešení všech požadavků pokud možno elektronickou cestou. Pro výplaty mezd a záloh upřednostňujeme bezhotovostní způsob plateb. Tak, prosím, dodržujme všechna doporučení k zamezení šíření viru a za celý tým společnosti přejeme všem pevné zdraví.

3.10. 2020

Další aktuality

Zrušení superhrubé mzdy opět na programu dne...

Na ministerstvu financí se dnes jedná mimo jiné o zrušení superhrubé mzdy. Zdá se, že po několika marných pokusech této vlády se snad blýská na lepší časy. Superhrubou mzdu zavedla vláda ODS Mirka Topolánka, která takto jednoduše zvýšila daňové zatížení občanů. Vedle toho poměrně značně zkomplikovala život personalistům a mzdovým účetním s vysvětlováním pojmů zaměstnancům a výpočtu čisté mzdy, což je častý požadavek zájemců o práci před nástupem do zaměstnání. Tak snad jednání budou úspěšná a mohli bychom se od nového roku dočkat...

11.8. 2020

Brigády, brigády, brigády....

Aktuálně obsazujeme brigády ve více lokalitách po celé ČR. Aktuální nabídku brigád sledujte také na našem facebooku a profilech našich konzultantů Hanka Thompson a Dan Thompson a nebo volejte centrální informační linku 377459026.

7.9. 2020