Thompson

Menu

Detail aktuality

úvod / Detail aktuality

Hospodářský pokles ... a práce.

Hospodářský pokles po koronavirových opatření vlád zasahuje celosvětově všechna odvětví národních ekonomik. Hospodářský propad je neodvratitelný, otázkou zůstává jaké dosáhne úrovně. Ekonomičtí odborníci jsou v tomto ohledu poměrně skeptičtí. Dají se očekávat další kroky firem a společností v racionalizaci výrob a z toho plynoucí propouštění zaměstnanců. Doporučení vedoucích menežerů z oblasti lidských zdrojů jsou proto logická. Držte se své práce, nezavdávejte svému zaměstnavateli důvody k propuštění. Zaměstnavatelé budou dobře zvažovat, kdo je pro ně nepostradatelný a koho mohou uvolnit.

22.6. 2020

Další aktuality

Brigády, brigády, brigády....

Aktuálně obsazujeme brigády ve více lokalitách po celé ČR. Aktuální nabídku brigád sledujte na našem facebooku a profilech našich konzultantů Hanka Thompson a Dan Thompson a nebo volejte centrální informační linku 377459026.

7.6. 2020

Aktuální informace pro zákazníky společnosti - zaměstnavatele.

Naše společnost po uvolnění opatření vlády ČR je plně funkční a připravena se podílet na řešení personálních potřeb svých zákazníků. Naši zaměstnanci dočasně přidělovaní k výkonu práce u uživatele jsou vybaveni prohlášením o bezinfekčnosti a poučeni jak postupovat v případné krizové situaci.

Pro stávající zákazníky jsou funkční telefonické i mailové kontakty příslušných managerů zakázek naší společnosti. Noví zákazníci se mohou se svými požadavky obracet na

centrální telefonickou linku   377459026

a nebo prostřednictvím mailu   info@t77.cz

1.6. 2020