Thompson

Menu

Detail aktuality

úvod / Detail aktuality

Další aktuality

Poptávka po páječích - letovačích

Aktuálně se nám seběhla zvýšená poptávka po zaměstnancích s praxí v pájení nebo letování. Vybrat si můžete z pracovišť v Plzni, Nýřanech nebo ve Stodu, Jedno nebo dvousměnné provozy. Více info obdržíte od kolegy Marka Gundzika na tel. 777555886.

23.1. 2019

Novinka v bankovnictví - okamžité platby!

Zatím pouze mezi Air bank a Českou spořitelnou v pilotním projektu. Ale do konce letošního roku by to mohlo být standardem u všech českých bank. V praxi to znamená připsání odeslané platby z jedné banky nejpozději do deseti sekund na účet u druhé banky. Mzdu a nebo zálohu tak dostanete v podstatě okamžikem odeslání platby z našeho účtu, bez ohledu na to, u jaké banky máte svůj účet.

11.2. 2019

Důležité změny v pojistném na sociální zabezpečení a veřejném zdravotním pojištění.

Od počátku roku 2019 platí změny v pojištění (zjednodušeně v zákonných odvodech), které ovlivní výši odváděných pojistných částek u zaměstnanců pracujících u naší  společnosti na dohodu o pracovní činnosti.

Tzv. rozhodný příjem, jehož hranice byla v roce 2018 stanovena na 2.500 Kč je nově v roce 2019 stanovena na 3.000 Kč. Do budoucna se počítá s dalším zvyšováním částky rozhodného příjmu podle vývoje průměrné mzdy, o změnách Vás budeme informovat.

2.1. 2019